EMOCJE

Każdy wyjazd na mecz szczególnie naszej Polskiej reprezentacji jest w naszym życiu wielkim wydarzeniem. Nie ważne jaka jest pogoda, nie ważne czy mamy siłę czy nie, mecz – sprawa święta. Ktoś mógłby powiedzieć, że jesteśmy maniakami, owszem – jesteśmy. TouristManiac. Brakuje Ci w życiu emocji i świetnej zabawy – dołącz do nas – gwarantujemy niezapomniany klimat.

PRZYJAŹNIE

Wbrew temu co pokazuje telewizja – kibice to bardzo często świetni towarzysze. Wspólne oglądanie meczu to dopiero połowa emocji, druga połowa rozpoczyna się w ciasnych alejkach miasta w którym mecz się odbywa, gdzie pub na pubie stoi. Wyjazdy na mecze, to doskonała okazja by poznać wspaniałe osoby, oraz przeżyć wspaniałe piłkarskie wydarzenia na własnej skórze.

ATMOSFERA

Każdy mecz rządzi się innymi prawami. Nigdy nie jest tak samo, zawsze atmosfera tworzona przez kibiców jest inna, zaskakująca oraz zapadająca na długo w pamięć. To właśnie ta atmosfera ciągnie nas za każdym razem na nowe mecze. Świece dymne, skandujący tłum, oraz tysiące ludzi w doskonałych nastrojach – czego chcieć więcej. Oczywiście więcej touristmaniac, bo to już gwarancja udanej zabawy.