WITAJCIE PODRÓŻNICY

JESTEŚMY TOURISTMANIAC

UWIELBIAMY PODRÓŻOWAĆ

Miłość do podróżowania dojrzewała w nas od najmłodszych lat. Oddalaliśmy się od domu coraz dalej i dalej poznając piękno tego świata. Połączenie pasji, ciężkiej ale i satysfakcjonującej pracy, mnóstwo pieniędzy oraz tysiące przebytych kilometrów pozwoliły nam stworzyć markę TouristManiac, która jest zupełnie inna od dominujących na rynku biur podróży. Z życia wyciskamy tyle ile się da, tak samo tworząc markę, wyciskamy więcej, dostarczamy więcej.

WIĘCEJ

EMOCJI

Każdy nasz wyjazd to niesamowite emocje, które zapewniają doskonali przewodnicy. Nie lubimy nudnych wyjazdów, dlatego zawsze staramy się spędzać je aktywnie. Wycieczki po górach, rafting, wspinaczka, czy ekstremalna jazda 4×4. Więcej o oferowanych przez nas atrakcjach dowiecie się z naszej oferty do lektury której serdecznie zapraszamy.

WIĘCEJ

MIEJSC

Komercja, bywa piękna, jednak każdy ją zna. Podróżując uwielbiamy zobaczyć to, czego nie widzi przeciętny komercyjny turysta. Nawiązujemy kontakt z lokalnymi mieszkańcami, odwiedzamy lokalne restauracje i puby. Czasami niemalże czujemy całym sobą ten lokalny klimat. Wspaniałe uczucie, które polecamy każdemu. Nasza niezaspokojona ciekawość, często prowadzi nas do fantastycznych miejsc. Z nami zobaczysz więcej, zaspokoisz ciekawość bardziej !

WIĘCEJ

OSZCZĘDNOŚCI

Tradycyjne biuro podróży na ogół zarabia na dodatkowych atrakcjach, TouristManiac zawsze negocjuje najlepszą cenę dla grupy. Dzięki temu nasza oferta zawsze jest bardzo bogata w różnego rodzaju atrakcje. Wiemy, że strona ekonomiczna dla turystycznych maniaków, nie zawsze jest istotna, jednak jeżeli możemy zobaczyć trzy kraje, w tej cenie co normalnie zobaczylibyśmy dwa ? Odpowiedź jest prosta. Zawsze dbamy o portfele touristmaniaków.

WIĘCEJ

SWOBODY

Nasze wyjazdy są zawsze kameralne, być może kiedyś zorganizujemy wakacyjny projekt X wynajmując własny samolot, na dzień dzisiejszy nasze grupy są małe. Jest to o tyle komfortowe, że mamy okazję lepiej się poznać podczas krótkich wyjazdów, a to zawsze wpływa na klimat podczas wyjazdu, który dla nas jest bardzo istotny. Mniejsza grupa, to również większa szansa na wykupienie noclegów w mniej komercyjnych i bardziej ciekawych miejscach, które świetnie do nas pasują.

U NAS NIE MA PRZYPADKÓW

SĄ SAMI PASJONACI PODRÓŻOWANIA

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

J U D Y T A

D A N I E L

M A R C I N

Ż A N E T A

Naszą aktywność możesz śledzić również w social media

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Znajdziesz w serwisie Dreamstime, gdzie możesz również zakupić nasze fotografie w wysokiej rozdzielczości. Podczas wypraw fotografujemy zarówno widoki, jak też naturalny krajobraz miast i miejsc w których bywamy.